Klub Mamy i Taty

Joga dla Mam z dziećmi

Zapraszamy na nasze cykliczne zajęcia jogi. To wyjątkowe połączenie praktyki jogi oraz spotkań w kręgu Mam Niemowląt. Idealne zajęcia, jeśli bardzo chciałabyś wybrać się na jogę, ale nie masz z kim zostawić dziecka. Odpowiednio skrócone do godziny zegarowej, aby nie były zbyt dużym wyzwaniem dla maleństwa.

Szczególnie polecane dla świeżo upieczonych mam, które nie wróciły jeszcze do pracy, a borykają się napięciem mięśniowym wywołanym wymuszoną pozycją (karmienie, noszenie dziecka). Skupimy się na otwarciu klatki piersiowej i odciążeniu kręgosłupa piersiowego, lędźwiowego, na łagodnym wzmocnieniu mięśni brzucha i dna miednicy, ale przede wszystkim na regularnej praktyce asan z wszystkich grup.


Weź dla dziecka kocyk, ulubione zabawki, pieluchy etc.
Zajęcia będą się odbywać przy łagodnej muzyce z myślą o najmłodszych.
Klimat sal klubu dziecięcego „Tulisie” z pewnością pomoże w kreatywnym spędzeniu czasu dzieciom w każdym wieku.
Zyskasz nie tylko nową przestrzeń w ciele, ale i nowe cenne znajomości.
Wyjątkowa inicjatywa na mapie Krakowa, gdzie z maluszkiem poćwiczysz jogę a nie… przysiady.


Terminy zajęć i zgłoszenia:

Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu: w poniedziałek 16:30-17:30 i czwartek 16:30-17:30. Jeżeli dni lub godziny nie są dla Ciebie odpowiednie – przyjdź na pierwsze zajęcia, być może wspólnie wypracujemy inny harmonogram zajęć. Cena to 120 zł za miesiąc (PROMOCJA) lub 25 zł za jedno wejście. Zgłoś swój udział wysyłając emaila: rekrutacja@tulisie.edu.pl lub zadzwoń 785 373 911. Liczba miejsc ograniczona